Serdecznie witamy na stronie Zakładu Produkcyjno Handlowego PILEX w Szczecinie.

Od roku 1983 jesteśmy producentem przecinarek do cięcia metalu oraz pilarek stołowych do drewna.

Zajmujemy się również sprzedażą profesjonalnych maszyn i urządzeń dla budownictwa oraz przemysłu. Produkowane przecinarki spełniają wszelkie wymogi użytkowe i techniczne. Posiadają atesty i certyfikaty CE dopuszczające do bezpiecznej pracy w każdej firmie. Wytwarzane przecinarki do cięcia metalu oraz piły stołowe do drewna znajdują zastosowanie w dużych zakładach przemysłowych takich jak: huty, hurtownie stali, zakłady ślusarskie, place budów, stolarnie, tartaki oraz u indywidualnych użytkowników.

Owocem wieloletniego doświadczenia jest wysoka jakość produkowanych przecinarek ściernych oraz pilarek co znalazło potwierdzenie w wielu przyznanych medalach i wyróżnieniach na targach branżowych
oraz wystawach.

Jednak najprawdziwszą ocenę wystawiają nam zadowoleni użytkownicy naszych maszyn. Stale rosnąca liczba odbiorców oraz stawiane przez nich wymagania, motywują nas do ciągłej dbałości o jakość i unowocześnianie produkowanych przecinarek oraz wprowadzanie do oferty handlowej maszyn najwyższej jakości. Służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem.